Кабінет ЛФК оснащено новим реабілітаційним обладнанням

Кабінет ЛФК оснащено новим реабілітаційним обладнанням

Формування здоров’я дітей, повноцінний розвиток їх організму – одна із основних проблем сучасного суспільства.

На теперішній час більше ніж 24 % дитячого населення міста Запоріжжя перебувають на диспансерному обліку. Це діти, які  потребують спеціалізованого відновного та реабілітаційного лікування на сучасному рівні.

Шляхом грамотної реабілітації можливо зменшити медикаментозне навантаження на організм дитини, допомогти дітям з обмеженими можливостями адаптуватися та соціалізуватися в сучасному суспільстві.

Щороку у  кабінеті лікувальної фізкультури відділення відновного лікування КУ «ЗМБДЛ №5» отримують реабілітацію та профілактичне лікування понад 6 тис. дітей і підлітків з різними захворюваннями.

Завдяки перемозі проекту лікарні «Діти в світі рівних можливостей!» в конкурсі соціальних ініціатив «Ми-це місто!» 2018 – кабінет лікувальної фізкультури оснащено новим реабілітаційним обладнанням та тренажерами, зокрема:

  • тренажер B-Bike для відновлення рухової активності верхніх та нижніх кінцівок з фуКабінет ЛФК оснащено новим реабілітаційним обладнаннямнкцією антиспазм;
  • тренажер Бубновського для виконання комплексу вправ кінезітерапії. При роботі на ньому задіються і активуються всі групи м’язів. Тренажер налічує понад 60 функцій, що дозволяє використовувати його не тільки для лікування хребта, суглобів, судин та внутрішніх органів, а й – для профілактики різних захворювань;
  • тренажер RotoStep – направлений на тренування координації рухів, посиленню кровообігу і стимуляції обміну речовин, дозволить скоротити терміни реабілітації і відновлення дітей всіх вікових груп після травм і хвороб;
  • модульним обладнанням KIDIGO™ з реабілітації та профілактики різних захворювань для найменших пацієнтів (від 1 року);
  • масажний стіл та інше обладнанням і інвентарем.

Кабінет ЛФК оснащено новим реабілітаційним обладнанням

Сучасні реабілітаційне обладнання та тренажери допомагають дітям всіх вікових категорій (від 6 міс до 18 років) подолати, зокрема,  хвороби опорно-рухового апарату, серцево-судинної та дихальної систем, неврологічних захворювань та інших (цукровий діабет, бронхіальна астма, ДЦП, травми та ін.).

Реалізація проекту забезпечить всім дітям,  які мають певні захворювання,  доступну відновлювальну та реабілітаційну терапію на сучасному рівні,   дозволить забезпечити  заходи профілактики розвитку хронічних захворювань у дітей,  запобігання  інвалідизації  пацієнтів, покращити рівень соціалізації та адаптації дітей з обмеженими можливостями.

Покращення якості надання всіх видів медичної допомоги, впровадження у процес лікування  нових методів лікування та профілактики є  пріоритетними у роботі фахівців КУ «Запорізька міська багатопрофільна дитяча лікарня»!

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Введіть для перевірки *

Search

+
Запорізька міська багатопрофільна дитяча лікарня №5
Нам важлива ваша думка і ми будемо вдячні за відгуки, вони допоможуть нам ставати краще заради здоров'я дітей!

Введіть для перевірки *