Новий коронавірус (2019-nCoV). Заходи інфекційного контролю при підозрі на інфекційне захворювання

5 лютого поточного року для фахівців лікарні та всіх зацікавлених осіб проведено семінар на тему: «Новий коронавірус (2019-nCoV). Заходи інфекційного контролю при підозрі на інфекційне захворювання, що має міжнародне значення». Метою заходу є вдосконалити знання лікарів з питань механізму зараження, шляхів та факторів передачі інфекції, визначення випадку хвороб спричиненої 2019-nCoV,  принципів профілактики інфекції та стратегії правил інфекційного контролю.

Семінар з лікарями проводили лікар-епідеміолог лікарні Кошель С.М. та доцент кафедри дитячих інфекційних захворювань ЗДМУ Конакова О.В.

Увагу лікарів акцентовано на ранньому виявленню джерел інфекції, методам реагування при зараженні новим вірусом 2019-nCoV, застосуванню стандартних заходів безпеки щодо запобігання або обмеження передачі інфекції в установах охорони здоров’я.

В ході семінару були розглянуті питання: аналіз захворюваності та розповсюдження коронавірусу (2019-nCoV), стратегія лікування, перші уроки глобальної надзвичайної ситуації в галузі охорони здоров’я.

Крім того, учасників заходу закликали активізувати інформаційну кампанію серед населення з використанням усіх засобів масової інформації щодо профілактики коронавірусної інфекції, грипу, пневмонії та гострих респіраторних вірусних інфекцій.

Проведення таких семінарів не лише дає можливість вдосконалити та підвищити рівень професійної підготовки лікарів, а й дозволяє впровадити провідний досвід реагування та застосування стандартних заходів біологічної безпеки, що в свою чергу, покращує якість надання медичної допомоги дитячому населенню м. Запоріжжя та Запорізької області.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Search

+