Навчальний семінар по впровадженню новітніх технологій діагностики та лікування гастроентерологічних захворювань

Навчальний семінар по впровадженню новітніх технологій діагностики та лікування гастроентерологічних захворювань

6 березня поточного року  на базі КУ «Запорізька міська багатопрофільна лікарня № 5» проведено семінар на тему: «Впровадження в медичну практику протоколів діагностики та лікування захворювань органів травлення у дітей». Організатором семінару виступила Асоціація педіатрів-гастроентерологів та нутриціологів України.

З доповідями на заході виступили провідні фахівці України, зокрема, завідувач відділення проблем харчування та соматичних захворювань дітей раннього віку ДУ «ІПАГ НАМН України», президент Асоціації педіатрів- гастроентерологів та нутриціологів України, доктор медичних наук, професор Шадрін О.Г. та завідувач кафедри госпітальної педіатрії і дитячих інфекційних хвороб КУ «Запорізька обласна клінічна дитяча лікарня» ЗОР,  доктор медичних наук, професор Леженко Г.О.

Навчальний семінар по впровадженню новітніх технологій діагностики та лікування гастроентерологічних захворюваньУчасть у заході прийняли лікарі-гастроентерологи, лікарі-інфекціоністи, педіатри, неанатологи, лікарі інтерни КУ «ЗМБДЛ №5» та інші медичні фахівці з різних лікувальних установ міста, співробітники профільних кафедр ЗДМУ.

На  семінарі кандидат медичних наук, професор Шадрін О.Г. ознайомив присутніх з настановами рівня S2k стосовно Helicobacter pylori та пептичних виразок шлунку та/або дванадцятипалої кишки, з міжнародними рекомендаціями щодо діагностики та лікування синдрому ентероколіту, індукованого харчовими білками, з функціональними гастродоуденальними захворюваннями, зокрема,  у дітей старшого віку.  

Також, особливу увагу приділено питанням класифікації гастритів, постановки діагнозу атрофії або кишкової метаплазії за допомогою ендоскопічних досліджень та біопсії.

Крім того, розглянуто основні фактори ризику інфікування Helicobacter pylori та питання діагностики і ефективності антибактеріальної терапії.

З доповіддю про гастроінтестинальні порушення у дітей раннього віку виступив кандидат медичних наук, професор Г.О. Леженко.

Учасники заходу мали змогу ознайомитися з алгоритмами діагностики та харчування дітей з симптомами харчової алергії, алгоритмами дій при кишкових коліках, визначити  проблемні питання та шляхи їх вирішення.

Проведення таких семінарів на базі лікарні не лише дає можливість вдосконалити та підвищити рівень професійної підготовки лікарів, але й дозволяє впровадити новітні технології діагностики та лікування гастроентерологічних захворювань в педіатрії, та в свою чергу, покращити якість надання медичної допомоги дитячому населенню м. Запоріжжя та Запорізької області.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Введіть для перевірки *

Search

+
Запорізька міська багатопрофільна дитяча лікарня №5
Нам важлива ваша думка і ми будемо вдячні за відгуки, вони допоможуть нам ставати краще заради здоров'я дітей!

Введіть для перевірки *