Науково-практична конференція «Актуальні питання хвороб дитячого віку» Міська дитяча лікарня №5 детская больница Запорожье

Науково-практична конференція «Актуальні питання хвороб дитячого віку»

28 вересня 2017 року на базі КУ «Запорізька міська багатопрофільна дитяча лікарня № 5» відбулась науково-практична конференція на тему: «Актуальні питання хвороб дитячого віку» (новини в лікуванні респіраторної патології) для лікарів педіатричного профілю, сімейних лікарів та лікарів-інтернів.

Організаторами конференції виступили: Асоціація педіатрів Запорізької області, Запорізький державний медичний університет, Департамент охорони здоров’я Запорізької облдержадміністрації та  Департамент охорони здоров’я Запорізької міської ради.

Участь у конференції взяли понад 200 лікарів різних спеціальностей з м. Запоріжжя та Запорізької області.

На конференції учасники мали змогу ознайомитись з результатами ХІХ Всеукраїнської науково-практичної конференції «Сідельниковські читання» (20-22 вересня 2017 року у м. Полтава), а також з актуальними питаннями організації педіатричної охорони здоров’я, діагностики, лікування та профілактики найбільш поширеної неінфекційної та інфекційної патології дитячого віку, імунопрофілактики як складової національної безпеки нашої держави, запобігання поліпрагмазії, стримування антибіотикорезистентності, раціональної фармакотерапії на засадах доказової медицини та питанням подальшого розвитку педіатричної освіти та науки.

З науково-практичними доповідями виступили провідні вітчизняні науковці:

  • професор, д.м.н. Боярська Л.М. – «До питання про раціоналізацію етіотропної терапії ГРЗ верхніх дихальних шляхів»;
  • професор, д.м.н. Недєльська С.М. – «Алергічний риніт – діагностика та сучасні методи лікування» та «Запалення, як невід’ємний компонент бронхообструкції»;
  • професор, д.м.н. Леженко Г.О. – «Гельмінтози у дітей»;
  • дитячий лікар-отоларинголог вищої кваліфікаційної категорії, головний позаштатний дитячий оториноларинголог відділу охорони здоров’я міста Шаменко В.О. – «Лікування захворювань носа та глотки у дітей».

Впровадження нових та сучасних методів діагностики, лікування і профілактики захворювань в практику лікування хворих дітей є пріоритетними в роботі фахівців КУ «Запорізька міська багатопрофільна дитяча лікарня №5».

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Search

+