, Наші лікарі – віце-чемпіони України серед лікарів UFAM, Міська  дитяча лікарня №5

Наші лікарі – віце-чемпіони України серед лікарів UFAM

22-23 листопада 2019 року у м. Запоріжжя відбувся VII Чемпіонат України з футзалу серед лікарів за підтримки  партнерів – лідера фармацевтичного ринку України – компанії “Фармак”.

У змаганнях взяли участь рекордна кількість команд – 20, до колиски козацтва приїхали лікарі з Києва, Вінниці, Рівного, Запоріжжя, Житомира, Дніпра, Харкова, Чернівців, Одеси, Львова, Івано-Франківська, Полтави, Херсона, Миколаєва, Кропивницького. Матчі відбулися у Палаці спорту “ЗАС” та на одному з найкращих майданчиків Східної Європи – Палаці спорту “Юність”.

Продовж двох днів лікарі – спортсмени  провели 7 ігор поспіль. Запорізька команда СічФАМ завдяки наполегливості та волі до перемоги зайняла друге місце у турнірній таблиці і стала віце-чемпіонами України серед лікарів UFAM.

Боротьба була напруженою, але наші колеги – завідуючий бактеріологічною лабораторією, лікар бактеріолог Ахтирський Володимир Вікторович та дитячий лікар–невролог Пряніков Іван Олександровича наполегливо йшли до перемоги.

Вітаємо та неймовірно пишаємось нашими колегами, які приймають участь у таких заходах та своїм прикладом пропагандують здоровий спосіб життя.

, Наші лікарі – віце-чемпіони України серед лікарів UFAM, Міська  дитяча лікарня №5

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Введіть для перевірки *

Search

+