Наш лікар - бронзовий призер Чемпіонату світу з футболу серед лікарів Міська дитяча лікарня №5 детская больница Запорожье

Наш лікар – бронзовий призер Чемпіонату світу з футболу серед лікарів

Нещодавно в м. Канкун (Мексика) завершився XXV Чемпіонат світу з футболу серед лікарів-спортсменів. Чемпіонат світу з футболу серед лікарів заснований професором-пульмонологом Ферран Морелем з Барселони в 1995 році та проводяться щорічно в різних куточках світу. А в 2013 році сформувалася українська лікарська збірна, в якій беруть участь лікарі різних спеціальностей з усіх куточків України.

За звання кращої футбольної команди боролися 24 збірних з 4 континентів. В змаганнях традиційно від кожної країни брали участь 2 вікові категорії спортсменів-медиків: Morell Cup (лікарі від 25 до 45 років, 11 на 11 гравців) та команда Masters (лікарі старше 45 років, 7 на 7 гравців). Спортивну подію в 2019 році відвідали понад 1000 лікарів з усього світу.

Цього року Українські лікарі стали бронзовими чемпіонами Чемпіонату світу з футболу серед лікарів 2019.  В складі національної команди – наш колега – завідувач бактеріологічною лабораторією, лікар бактеріолог вищої категорії Володимир Ахтирський.

Крім відданості професії всі лікарі-спортсмени мають загальну якість – любов до футболу і прагнення перемогти, яке вони і продемонстрували на футбольному полі зайнявши почесне 3-е місце. Варто відзначити, що це вже п’ята за рахунком перемога в арсеналі нашої команди Masters.  Вітаємо наших лікарів з перемогою!

Наш лікар - бронзовий призер Чемпіонату світу з футболу серед лікарів Міська дитяча лікарня №5 детская больница Запорожье

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Search

+