Напередодні свята Великодня пацієнтів лікарні привітали солодкими подарунками

Великдень – одне із найважливіших християнських свят. Це не тільки різнокольорові писанки і смачна паска. Це особливе свято, коли слідують традиціям і вірять у диво.

Напередодні свята,  17 квітня поточного року благодійна організація «Благодійний фонд «Соціальні ініціативи Бориса Шестопалова та Сергія Чекальського» привітала пацієнтів, які перебувають на стаціонарному лікуванні солодкими подарунками аби підтримати малечу та побажати дітям здоров’я, добра, радості та любові.

Діти отримали велике задоволення від солодощів, святковий настрій та позитивні емоції. Разом з дітьми святкову атмосферу відчули і батьки пацієнтів. Адже кожна дитина повинна мати можливість відчути свято навіть у такий непростий час коли світом шириться гостра респіраторна хвороба COVlD-19.

КНП «Міська дитяча лікарня №5» ЗМР щиро вдячна благодійній організації «Благодійний фонд «Соціальні ініціативи Бориса Шестопалова та Сергія Чекальського» в особі Бориса Шестопалова за привітання пацієнтів в нашій лікарні напередодні свята.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Search

+