Молочна залоза підлітка в питаннях та відповідях

З метою формування моральних та гігієнічних норм поведінки, пов’язаних із фізіологією та психологією статевого розвитку учнівської молоді, фахівцями відділення медичної допомоги підліткам та молоді «Клініка, дружня до молоді» 10 березня поточного року проведено онлайн-вебінар з теми: «Молочна залоза підлітка в питаннях та відповідях». Лектором онлайн-вебінару виступила кандидат медичних наук, асистент кафедри акушерства і гінекології ЗДМУ, дитячий лікар-гінеколог Сергієнко Марина Юріївна.

У вебінарі взяли участь понад 350 учениць Запорізької спеціалізованої школи №100, Запорізької спеціалізованої школи-інтернат «Козацький ліцей», Запорізького колегіуму «Мала гуманітарна академія», Запорізької загальноосвітньої школи №92, Запорізької загальноосвітньої навчально-виховного комплексу №108, Запорізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №89 та дівчата підлітки, які знаходяться на стаціонарному лікуванні у лікарні.

Дитячий лікар-гінеколог Сергієнко М.Ю. спільно з фахівцями лікарні навчили дівчат як правильно проводити самодіагностику молочної залози та слідкувати за своїм жіночим здоров’ям.

Під час онлайн-вебінару учасниці активно приймали участь в обговорені питань та отримали  кваліфіковані відповіді.

Подібні заходи формують у молоді відповідальне ставлення до свого здоров’я та допомагають усвідомити підліткам життєву необхідність у здоровому способі життя.

Крім того, для отримання інформації щодо майбутніх онлайн-вебінарів можно звернутися до відділення медичної допомоги підліткам та молоді «Клініка, дружня до молоді» за тел.: (068) 084-60-06 або за e-mail: zpkdm5@gmail.com.

Залишити відповідь

Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначені *

Search

+