Свято до Міжнародного дня захисту дітей в лікарні Міська дитяча лікарня №5 детская больница Запорожье

Свято до Міжнародного дня захисту дітей в лікарні

Щороку, в перший день літа, всі відзначають Міжнародний день захисту дітей – прекрасне свято радості та надії. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними. Це  свято  символізує не тільки радість для дітей, а й нагадування для дорослих про те, що діти потребують їх підтримки, розуміння і турботи.

З нагоди Міжнародного дня захисту дітей в КУ «Запорізька міська багатопрофільна дитяча лікарня №5» проведено святкові заходи.

Для дітей, які перебувають на стаціонарному лікуванні, організовано святкову програму з розважальними іграми, конкурсами та вікторинами. Також, залишили незабутні враження та гарний настрій виступ юних талантів «Школи  східного танцю» під керівництвом Маркової В.Е., які представили яскраві танцювальні та вокальні номери.  

Крім того, до відділень лікарні, де діти, за станом здоров’я не мали змоги відвідати святковий захід, завітали лікарняні клоуни «Сміхоноси» та подарували заряд позитивної енергії та радості, що позитивно впливає  на зняття тривожності та відволікає маленьких пацієнтів від лікарняних процедур.

Дякуємо, всім гостям за чудово проведений час та гарний настрій, який отримали наші пацієнти, і сподіваємося на подальшу співпрацю!

Вітаємо всіх дітей зі святом та бажаємо міцного здоров’я і щасливого дитинства!

Свято до Міжнародного дня захисту дітей в лікарні Міська дитяча лікарня №5 детская больница Запорожье

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Search

+