Міжнародний день офтальмології Міська дитяча лікарня №5 детская больница Запорожье

Міжнародний день офтальмології

Сьогодні порушення органів зору у дітей – найпоширеніша проблема в усьому світі. За даними ВОЗ щороку більше 7 млн. людей у світі повністю втрачають зір, більше 30 % всіх дітей мають патологію зору.

Щороку в кабінет охорони зору лікарні за офтальмологічною допомогою  звертається понад 5 тис. дітей.

З нагоди Міжнародного дня офтальмології – 8 серпня поточного року з пацієнтами, які перебувають на стаціонарному лікуванні проведено заходи з профілактики захворювань очей, відновлення та збереження органів  зору.

Лікар-офтальмолог нагадала присутнім про важливість профілактичних оглядів, при скаргах на втому та відчутті дискомфорту в очах – не зволікати і звертатись до лікарів-спеціалістів. Захворювання органів зору може нести загрозу для загального стану здоров’я людини та негативно вплинути на  якість життя.

Також, в інтерактивній формі з пацієнтами проведені заняття з гімнастики для очей.

Всі бажаючи отримали від фахівця кваліфіковані відповіді на свої запитання та корисну друковану інформацію.

Очі – це важливий орган, за допомогою якого людина може бачити навколишній світ у всьому його різноманітті. У дитячому віці більшість проблем із зором можна зупинити, тому в лікарні такі заходи проводяться систематично.

Питання щодо покращення якості надання медичної допомоги, у т.ч. робота з питань профілактики захворювань серед дитячого населення – є пріоритетними у роботі фахівців лікарні.

Міжнародний день офтальмології Міська дитяча лікарня №5 детская больница Запорожье

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Search

+