Маленьких пацієнтів та ветеранів лікарні привітали напередодні новорічних свят Міська дитяча лікарня №5 детская больница Запорожье

Маленьких пацієнтів та ветеранів лікарні привітали напередодні новорічних свят

Напередодні новорічних свят на дітей, які перебувають на стаціонарному лікуванні в КУ «Запорізька міська багатопрофільна дитяча лікарня № 5» чекав сюрприз – до них з подарунками завітали представники громадської організації «Міський центр допомоги» з волонтерами зі Швейцарії.

Радості маленьких пацієнтів не було меж. Діти співали новорічні пісні, змагалися в конкурсах та вікторинах, навчилися самостійно робити фігури з повітряних кульок. Також дізналися багато нового про Швейцарію, її традиції та різдвяні легенди.

Захід подарував дітям святковий, радісний настрій і незабутні, захоплюючі враження від зустрічі з гостями. Найбільш очікуваним сюрпризом для дітей стали –  святкові подарунки. Гості побажали маленьким пацієнтам і кожній родині міцного здоров’я, благополуччя, успіхів та радості, а усім працівникам лікарні – натхнення, терпіння та щастя.

Такі заходи не лише наповнюють дитячі серця радістю та вірою в добро, а також позитивно впливають на процес лікування та одужання.

Особливу увагу гості приділили ветеранам праці, які працювали у сфері медицини понад 50 років, а в лікарні – з моменту її відкриття.

Головний лікар А. Запорожченко звернувся до присутніх ветеранів зі словами вдячності за їх кропітку працю, сердечну щирість, людяність та вагомий вклад у роботу лікарні.

«Від кваліфікації та професіоналізму працівників найгуманнішої у світі професії залежить здоров’я людей. У медицині немає випадкових співробітників,  тому що саме тут працюють чуйні та турботливі люди, які вдень і вночі рятують людські життя», – зазначив головний лікар.

Теплі слова вдячності, з найкращими побажання, в першу чергу, міцного здоров’я та довголіття пролунали на адресу ветеранів і від представників громадської організації  «Міський центр допомоги» та волонтерів із Швейцарії.

Гості спілкувалися та подарували ветеранам святкові подарунки.

Маленьких пацієнтів та ветеранів лікарні привітали напередодні новорічних свят Міська дитяча лікарня №5 детская больница Запорожье

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Search

+