Маленькі пацієнти лікарні отримали подарунки до Дня захисту дітей Міська дитяча лікарня №5 детская больница Запорожье

Маленькі пацієнти лікарні отримали подарунки до Дня захисту дітей

Щорічно в перший день літа в Україні та по всьому світу відзначається Міжнародний день захисту дітей. Гасло цьогорічного свята: «Дитина має право на щастя!». Це  свято  символізує не тільки радість для дітей, а й нагадування для дорослих про те, що діти потребують їх підтримки, розуміння і турботи. Сім’я і дитина – це  цінності, які сповідує український народ, будуючи свою державність та розвиваючи власну культуру.

З нагоди Міжнародного дня захисту дітей, що відзначається 1 червня, всі діти які знаходяться на стаціонарному лікуванні отримали  подарунки. А саме: книжки з доповненою реальністю, браслети, наліпки, розмальовки, які надала лікарні компанія Нова Пошта.

Подарунки викликали справжнє захоплення у маленьких пацієнтів та їх батьків. Адже казкові герої, що оживають у дітей на очах розвивають інтелект дитини, дозволяють аналізувати почуття та емоції героїв. Гарний настрій дітей сприяє найшвидшому їх одужанню.

Щиро бажаємо вам, дорогі наші маленькі друзі, міцного здоров’я та сімейного затишку. Нехай дитинство буде яскравим, захоплюючим, сповненим любові, ласки та добра!

Маленькі пацієнти лікарні отримали подарунки до Дня захисту дітей Міська дитяча лікарня №5 детская больница Запорожье

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Search

+