Лікувальні та профілактичні заходи щодо збереження зору у дітей

Зір дитини дуже сильно відрізняється від зору дорослої людини. Дитяча зорова система знаходиться в постійному розвитку. Сьогодні у сучасному світі очі дитини отримують колосальне навантаження. Діти проводять тривалий час без перерви біля гаджетів, насичена програма в школі – все це призводить до  зростання кількості дітей з порушенням зору.       

В дитячому віці стрімкий розвиток багатьох захворювань очей ще можна зупинити, виконуючи призначення та рекомендації лікаря.

Фахівці відділення відновного лікування 28 січня поточного року з дітьми, які проходять лікування в кабінеті охорони зору, провели інтерактивне заняття. Після проведених процедур на новому сучасному офтальмологічному обладнанні, фахівці відділення вчили дітей піклуватися та доглядати за очима,  вивчали гімнастику для очей та обговорили негативні і позитивні фактори впливу на якість зору. Крім того, діти мали можливість отримати відповіді на всі свої питання від фахівців та отримали друковані рекомендації щодо виконання комплексу вправ для підвищення гостроти зору. Навчанням охоплено понад 15 дітей.        

Проведення лікувальних, профілактичних та просвітницьких заходів, щодо зміцнення і відновлення зору у дітей допомагає мінімізувати фактори негативного впливу на зір,  відновити зорову функцію та допомагає підвищити якість життя дитини.

Нагадуємо, що у відділенні відновного лікування функціонує «Кабінет охорони зору», оснащений сучасним офтальмологічним обладнанням, за допомогою якого кваліфікований медичний персонал кабінету охорони зору надає діагностичну, профілактичну, лікувальну та консультативну допомогу дітям, які страждають різними захворюваннями очей:

  • короткозорість (міопія);
  • спазм акомодації (помилкова короткозорість);
  • амбліопія (ледаче око);
  • косоокість (страбізм);
  • астенопія (перевтома);
  • часткова атрофія зорового нерва та інші.

Пам’ятайте, профілактичний огляд у лікаря, своєчасно призначене лікування та рекомендації дозволять попередити розвиток різних захворювань органів зору.

Здійснити онлайн запис до лікаря-офтальмолога та на процедури у відділення відновного лікування можливо на нашому сайті: http://www.zmdl5.zp.ua/viddilennja-vidnovnogo-likuvannja/ або більш детальна інформація за тел.: (061) 224-93-76, (099) 245-35-38, (097) 204-58-51.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Search

+