Лікарню дооснащено новим сучасним діагностичним обладнанням Міська дитяча лікарня №5 детская больница Запорожье

Лікарню дооснащено новим сучасним діагностичним обладнанням

Міська дитяча лікарня № 5 – єдина багатопрофільна дитяча лікарня в м. Запоріжжя. В цілодобовому режимі з перших годин життя дитини в лікарні надаються всі види спеціалізованої медичної допомоги дитячому населенню: стаціонарної, консультативної амбулаторно-поліклінічної та виїзної для інтенсивної терапії новонародженим.  

Щороку на базі лікарні отримують кваліфіковану стаціонарну та консультаційну медичну допомогу понад 70 тис. пацієнтів м. Запоріжжя та Запорізької області.

17 липня поточного року в лікарню з робочим візитом ознайомитися з роботою нового сучасного діагностичного обладнання в лікарню завітали заступник Запорізького міського голови Пустоваров Анатолій Іванович та директор департаменту охорони здоров’я Запорізької міської ради Ушакова Вікторія Василівна.

Лікарню дооснащено новим сучасним діагностичним обладнанням Міська дитяча лікарня №5 детская больница ЗапорожьеЗавдяки реалізації міської програми по оновленню матеріально-технічної бази медичних установ за кошти місцевого бюджету у липні відділення лікарні дооснащено новим  сучасним медичним обладнанням на суму близько 8 млн.грн., а саме:

  • сучасною  рентгенографічною  системою;
  • мобільною (пересувною) рентгенівською системою для забезпечення досліджень у реанімаційних відділеннях лікарні, операційному блоці тощо;
  • стаціонарним УЗД апаратом для забезпечення надання медичної допомоги при надходженні хворих у відділення невідкладної (екстреної) медичної допомоги;
  • портативний УЗД апарат для здійснення досліджень у реанімаційних відділеннях лікарні, операційному блоці тощо.

Це найвагоміше поповнення сучасним діагностичним обладнанням такого рівня в лікарні за останні 10 років. Адже, якісна діагностика – це запорука успішного лікування, що є пріоритетним в роботі міської влади.

Лікарню дооснащено новим сучасним діагностичним обладнанням Міська дитяча лікарня №5 детская больница ЗапорожьеРентгенологічне відділення лікарні у цілодобовому режимі забезпечує весь спектр рентгенологічних досліджень для пацієнтів, які перебувають на стаціонарному лікуванні та дитячого населення міста Запоріжжя. Щороку у відділенні проводяться понад 14-16 тис. рентгенологічних досліджень.

Сучасне рентгенологічне обладнання дозволить вивести якість рентген-діагностики на значно вищий рівень, проводити дослідження в горизонтальній і вертикальній площинах, знизити променеве навантаження на пацієнтів та персонал на 25-30%, скоротити скорочення час від моменту проведення самого дослідження до отримання відповіді. Також його перевагами є значна  пропускна здатність, значне збереження інформації про пацієнта і результатів його дослідження в цифровому форматі, що дає можливість працювати у віддаленому доступі, що є вкрай важливим при наданні діагностичної допомоги в екстрених випадках.

Лікарню дооснащено новим сучасним діагностичним обладнанням Міська дитяча лікарня №5 детская больница Запорожье Стаціонарний апарат для ультразвукових досліджень – апарат експертного класу, з останніми інноваційними розробками. Апарат забезпечує висококласну продуктивність при компактних габаритах і продуктивність в реальному часі. Це найсучасніша система, яка відповідає всім діагностичним завданням. Апарат оснащений трьома датчиками та дозволяє досліджувати органи черевної порожнини, серце, опорно-руховий апарат у дітей різного віку, включаючи новонароджених з різною патологією. Особливістю даного апарату є можливість деталізації огляду внутрішніх органів у новонароджених, у т.ч. стеноз пілоричного відділу шлунка.

Придбання нового найсучаснішого УЗД апарату дозволить вивести діагностику на новий сучасний рівень та забезпечити своєчасну профілактику багатьох захворювань.

А застосування в діагностичному процесі мобільної (пересувної) рентгенівської системи та портативного УЗД апарату дозволить проводити дослідження пацієнтам, які знаходяться у вкрай важкому стані, перебувають у реанімаційних відділеннях лікарні, операційному блоці та не підлягають транспортуванню.

Заходи направлені на підвищення якості надання медичної допомоги населенню є одними з пріоритетних завдань міської влади.

Нагадаємо, за результатами реалізації міської Програми «Охорона здоров’я міста Запоріжжя на період 2016-2019 роки» матеріально-технічну базу 5-ї дитячої лікарні оновлено сучасним медичним обладнанням на суму понад 27,3 млн. грн. Також у 2017 році автотранспортну службу лікарні поповнено 5 новими санітарними автомобілями ЗАЗ VIDA та сучасним реанімобілем.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Search

+