Конференція «Інтенсивна терапія новонароджених: рік 2018 та найближчі перспективи» Міська дитяча лікарня №5 детская больница Запорожье

Конференція «Інтенсивна терапія новонароджених: рік 2018 та найближчі перспективи»

Конференція «Інтенсивна терапія новонароджених: рік 2018 та найближчі перспективи» Міська дитяча лікарня №5 детская больница Запорожье6-7 листопада поточного року в м.Київ відбулася міжнародна науково-практична конференція «Інтенсивна терапія новонароджених: рік 2018 та найближчі перспективи» для дитячих лікарів анестезіологів та неонатологів, які займаються інтенсивною терапією новонароджених у пологових будинках, перинатальних центрах та дитячих лікарнях. 

Організаторами конференції виступили – Всеукраїнська мережа центрів допомоги новонародженим «Колиски надії», Фонд Віктора Пінчука за підтримки Асоціації неонатологів України та компанія NZ Techno.

У конференції прийняло участь понад 150 спеціалістів відділень інтенсивної терапії новонароджених з усіх регіонів України  та представники профільних Кафедр вітчизняних вищих медичних навчальних закладів. На заході  КУ «Запорізька міська багатопрофільна дитяча лікарня №5» представляла завідувач відділення анестезіології та інтенсивної терапії новонароджених дітей  – І.Г. Денисенко.

Конференція «Інтенсивна терапія новонароджених: рік 2018 та найближчі перспективи» Міська дитяча лікарня №5 детская больница ЗапорожьеЗ доповідями на конференції виступили провідні фахівці світу в галузі неонатології та інтенсивної терапії, зокрема, професор Ола Дідрік Заугстад (Норвегія), професор Стівен М. Донн (США), професор Нейл Марлоу (Великобританія), професор Дірк Басслер (Швейцарія).

Під час конференції розглянуто останні зміни в європейських протоколах надання медичної допомоги новонародженим та широке коло спеціалізованих тем, пов’язаних з застосуванням різних видів дихальної підтримки, попередженням та лікуванням дихальних розладів та ускладнень внаслідок проведення штучної вентиляції легень, проведення гіпотермії та церебрального моніторингу пацієнтів, догляду за новонародженими, катамнестичним спостереженням дітей, що народилися передчасно та  інші.

Загалом, участь у науково-практичних конференціях такого рівня дає можливість фахівцям лікарні покращити свої професійні знання, налагодити співпрацю із фахівцями провідних світових клінік, та як наслідок, дозволить покращити якість надання медичної допомоги новонародженим дітям у м. Запоріжжя та Запорізькій  області.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Search

+