Фахівці лікарні удосконалювали свої знання на конференції «Сучасні діагностичні та лікувальні технології в ендоскопії» Міська дитяча лікарня №5 детская больница Запорожье

Фахівці лікарні удосконалювали свої знання на конференції «Сучасні діагностичні та лікувальні технології в ендоскопії»

Фахівці лікарні удосконалювали свої знання на конференції «Сучасні діагностичні та лікувальні технології в ендоскопії» Міська дитяча лікарня №5 детская больница Запорожье2 листопада поточного року на базі Запорізької обласної клінічної лікарні відбулася науково-практична конференція «Сучасні діагностичні та лікувальні технології в ендоскопії», присвячена 70-річчю цього медичного закладу, в якій прийняли участь лікарі-ендоскопісти КУ «Запорізька міська багатопрофільна дитяча лікарня №5».

На конференції були присутні провідні спеціалісти з ендоскопії, хірурги і гастроентерологи з Києва, Харкова, Дніпра та Запоріжжя, а саме: президент Асоціації лікарів-ендоскопістів  України, професор Нікішаєв В.І.,  професора Трофімов М.В., Грома В.Г. та інші.

Патологія органів шлунково-кишкового тракту достатньо розповсюджена проблема. Кожен шостий мешканець нашої країни страждає від хвороб органів травлення.

Ефективне лікування патології органів шлунково-кишкового тракту неможливо без ретельного ендоскопічного обстеження. Ендоскопія – направлення медицини, яке дозволяє передбачити та попередити розвиток самих тяжких захворювань. Саме цьому актуальному питанню була присвячена профільна конференція.

В ході заходу були обговорені питання діагностики та лікування пухлин товстої кишки, методи зупинки кровотеч у різних ділянках шлунково-кишкового тракту, сучасні наробки в лікуванні варикозно розширених вен стравоходу  та нові можливості сучасної ендоскопічної техніки.

Впровадження нових сучасних технологій в практику лікування хворих дітей є пріоритетними в роботі фахівців КУ «Запорізька міська багатопрофільна дитяча лікарня №5».

Автор статті: заступник головного лікаря з хірургічної допомоги Скалозубов М.О.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Search

+