Зворотній зв’язок - одне із важливих питань у функціонуванні медичних закладів

Зворотній зв’язок – одне із важливих питань у функціонуванні медичних закладів

Актуальним на теперішній час, особливо в умовах реформування галузі охорони здоров’я, є питання вдосконалення системи зворотного зв’язку в медичних закладах.

В рамках,  Ініціатив інфраструктурної програми для України, що виконується Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ GmbH) за дорученням Уряду Німеччини відбувся тренінг «Вдосконалення системи зворотного зв’язку в установах та закладах, які надають послуги населенню».

Тренерами цього тренінгу є автори Посібника «Запровадження системи зворотного зв’язку в державних установах та громадських організаціях», а саме: Євген Гороховець, Олена Матвійчук, Ігор Яковенко, експерти ГО «Інститут суспільно-економічних досліджень» (далі – ІСЕД). Оскільки в Україні триває розгортання комплексних реформ в ключових секторах економіки, заклади, установи та організації, що надають різноманітні послуги населенню, працюють в трансформаційному режимі. Це вносить свої корективи і в функціонування систем зворотного зв’язку в таких закладах, установах та організаціях. Тренери підготували апдейти щодо впливу медичної реформи, реформи БПД Міністерства юстиції України, реформування системи соціального захисту населення тощо.

Перший модуль тренінгу пройшов у м. Дніпро 11-12 березня 2019 року. Участь у заході прийняло понад 30 спеціалістів  із Запорізької, Дніпропетровської, Харківської областей, зокрема, із сфер: медицини, соціального захисту, вторинної правової допомоги, центрів надання адміністративних послуг, бібліотек.Зворотній зв’язок - одне із важливих питань у функціонуванні медичних закладів

Місто Запоріжжя на заході представила команда КУ «Запорізька міська багатопрофільна дитяча лікарні №5» у складі: начальника відділу інформаційних технологій та адміністративної діяльності – І. Дюжник та лікаря-анестезіолога К. Тихоновський.

Отримані нові професійні знання, у т.ч. досвід провідних країн світу з цього питання,  дозволять вивести на значно вищій рівень систему зворотного зв’язку в лікарні, що в свою чергу, дозволить підвищити якість надання медичної допомоги дитячому населенню м. Запоріжжя та Запорізької області.

Зворотній зв’язок - одне із важливих питань у функціонуванні медичних закладів

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Введіть для перевірки *

Search

+
Запорізька міська багатопрофільна дитяча лікарня №5
Нам важлива ваша думка і ми будемо вдячні за відгуки, вони допоможуть нам ставати краще заради здоров'я дітей!

Введіть для перевірки *