Інтерактивні заняття до «Тижня безпеки дорожнього руху» Міська дитяча лікарня №5 детская больница Запорожье

Інтерактивні заняття до «Тижня безпеки дорожнього руху»

Інтенсивність автомобільного руху на дорогах з кожним роком зростає, що в свою чергу підвищує відповідальність за безпеку життя і здоров’я усіх учасників дорожнього руху. Знання правил дорожнього руху та їх дотримання набувають великого значення особливо для дітей та підлітків.

В рамках проведення тижня безпеки дорожнього руху в Україні для пацієнтів, які знаходяться на стаціонарному лікуванні 8 травня поточного року проведені тематичні  інтерактивні заняття з теми: «Дорожня грамота».

Мета проведення заходів закріплення знань та привернення уваги дітей до надскладної ситуації з безпеки дорожнього руху. Діти активно приймали участь у вікторині: «Добра дорога дитинства» та в конкурсі малюнків: «Червоний, жовтий, зелений!».

Безпека на дорогах залежить від кожного із нас і дуже важливо, щоб діти не лише знали, але й розуміли необхідність суворого дотримання Правил дорожнього руху.

Крім того, всі учасники заходу отримали яскраву, друковану інформацію  «Пам’ятка пішохода» та  відповіді на свої запитання.

 

Інтерактивні заняття до «Тижня безпеки дорожнього руху» Міська дитяча лікарня №5 детская больница Запорожье

Залишити відповідь

Ваш email не буде опубліковано. Required fields are marked *

Search

+