Інфекційна безпека в лікарні Міська дитяча лікарня №5 детская больница Запорожье

Інфекційна безпека в лікарні

З метою забезпечення вимог санітарно-гігієнічних та протиепідемічних норм та правил спрямованих на забезпечення інфекційної безпеки пацієнтів та медичного персоналу в лікарні працює комісія з інфекційного контролю з проведенням щоквартальних планових засідань.

За підсумками роботи в I півріччі 2019 року відбулося розширене засідання комісії з інфекційного контролю за участю керівника лікарні, профільних заступників та завідувачів клініко-діагностичних відділень.

Інфекційна безпека в лікарні Міська дитяча лікарня №5 детская больница ЗапорожьеГолова комісії епідеміолог Кошель С.М. представила звіт про виконання та впровадження заходів з інфекційного контролю в лікарні за перше півріччя поточного року. Презентацію виконано з використанням інформаційних засобів та технологій, в умовах теле-медіа центру лікарні.

На засіданні комісії розглянуті питання аналізу виконання заходів протиепідемічного режиму в лікарні, а саме: структура заносів інфекційних захворювань у відділеннях стаціонару, аналіз даних мікробіологічного моніторингу пацієнтів. Проаналізовано якість заходів дезінфекції та стерилізації.

За результатами роботи комісії прийнято рішення подальшого систематичного проведення мікробіологічного моніторингу пацієнтів, стану зовнішнього середовища та здійснення епідеміологічного нагляду за протимікробною резистентністю. Крім того, заплановано розробити автоматизовану програму моніторингу найбільш вживаних антибіотиків з урахуванням досліджень антибіотикорезистентності у хворих.

Питання щодо інфекційної безпеки в лікарні знаходиться  на постійному контролі. Заходи щодо підвищення якості надання медичної допомоги в умовах лікарні є пріоритетними в роботі фахівців.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Search

+