Інфекційна безпека - на постійному контролі в лікарні

Інфекційна безпека – на постійному контролі в лікарні

Інфекційна безпека - на постійному контролі в лікарніЗ метою систематичного контролю якості надання медичної допомоги в КУ «Запорізька міська багатопрофільна дитяча лікарня №5» функціонує комісія з інфекційного контролю з проведенням щоквартальних планових засідань.

Так, 06.02.2019 року проведено розширене засідання комісії з інфекційного контролю. Засідання відбулося за участю профільних заступників головного лікаря та завідувачів відділень.

Звіт за підсумками роботи комісії у 2018 році представлено з використанням сучасних інформаційних засобів та технологій, в умовах теле-медіа-центру лікарні, який створено завдяки гранту в конкурсі соціальних ініціатив «Ми-це місто» ПАТ «Запоріжсталь».

На нараді розглянуті питання щодо аналізу виконання заходів з протиепідемічного захисту у лікарні, аналізу даних мікробіологічного моніторингу паціентів, якості виконання заходів з дезинфекції та стерилізації.

Інфекційна безпека - на постійному контролі в лікарніПроаналізовано стан антибіотикорезистентності бактеріальної флори при діагностичних та моніторингових обстеженнях паціентів.  

За результатами роботи комісії прийнято рішення подальшого систематичного проведення мікробіологічного моніторингу пацієнтів, стану зовнішнього середовища та визначення антибіотикорезистентності бактеріальної флори.

Заходи щодо підвищення якості надання медичної допомоги в умовах КУ «Запорізька міська багатопрофільна дитяча лікарня № 5» є пріоритетними у роботі фахівців лікарні.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Введіть для перевірки *

Search

+
Запорізька міська багатопрофільна дитяча лікарня №5
Нам важлива ваша думка і ми будемо вдячні за відгуки, вони допоможуть нам ставати краще заради здоров'я дітей!

Введіть для перевірки *