Фінальна сесія навчальної програми в рамках проекту Німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ Міська дитяча лікарня №5 детская больница Запорожье

Фінальна сесія навчальної програми в рамках проекту Німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ

В рамках проекту Німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ GmbH «Зміцнення спроможності українських територіальних громад до прийняття внутрішньо переміщених осіб в Україні» 17 травня поточного року у м. Київ відбувся фінальний захід навчальної програми «Управління змінами в лікарнях в перехідний період II».

Метою навчальної програми «Управління змінами в лікарнях в перехідний період ІІ» є покращення компетенції та зміцнення спроможності медичних установ вторинної ланки в Дніпропетровської, Запорізької, Харківської, Донецької та Луганської областях.

Провідним консультантом програми є латвійський експерт – Ігорс Трофімовс – директор програми з управління якістю в галузі охорони здоров’я Ризького університету ім. Пауля Страдиня (Рига, Латвія);  директор з розвитку в Ризькій Східній університетській клініці; зовнішній експерт з безпеки пацієнтів та управління якістю Латвійської асоціації економіки охорони здоров’я; національний проектний менеджер програм охорони здоров’я Латвії; ступінь магістра в міжнародній магістерській програмі з оцінки та управління технологіями охорони здоров’я університетів Барселони, Монреаля, Оттави та Католицького університету Риму, – який має практичний досвід впровадження фундаментальних змін в систему організації охорони здоров’я у пост-радянський період.

Мета завершальної сесії – презентація результатів програми “Управління змінами в лікарнях в перехідний період”. В рамках програми були представлені два блоки проектів: «Покращення процесів в лікарнях» та  «Реорганізація структури в лікарні».

На фінальній сесії 18 лікарень з 5 регіонів на сході України презентували проекти підвищення якості медичних послуг.

Місто Запоріжжя представляла команда КНП «Міська дитяча лікарня №5» ЗМР у складі: директора – А.Г. Запорожченко, заступника  директора з технічних питань –  І.О. Дюжник та лікаря – анестезіолога К.О. Тихоновского з презентацією проекту «Створення спелеокамери та надання послуг галотерапії», як один з етапів вдосконалення напрямку надання реабілітаційної допомоги та відновного лікування на базі  КНП «Міська дитяча лікарня № 5» ЗМР.

За результатами заходу учасники мали можливість обмінятися досвідом вдосконалення якості медичної допомоги у медичних закладах, ознайомитися з міжнародним досвідом у сфері організації охорони здоров’я та основними інструментами планування і управління проектами та іншими питаннями у сфері управління якості.

Участь фахівців лікарні у подібних заходах не лише дозволяє підвищити рівень професійних знань, але й розширити можливості задля покращення якості надання медичної допомоги в умовах лікарні.

Фінальна сесія навчальної програми в рамках проекту Німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ Міська дитяча лікарня №5 детская больница Запорожье

Фінальна сесія навчальної програми в рамках проекту Німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ Міська дитяча лікарня №5 детская больница ЗапорожьеФінальна сесія навчальної програми в рамках проекту Німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ Міська дитяча лікарня №5 детская больница Запорожье

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Search

+