, Фестиваль сім’ї «Щаслива родина – міцна країна», Міська  дитяча лікарня №5

Фестиваль сім’ї «Щаслива родина – міцна країна»

, Фестиваль сім’ї «Щаслива родина – міцна країна», Міська  дитяча лікарня №502 червня поточного року спеціалісти відділення медичної допомоги підліткам та молоді «Клініка, дружня до молоді» КУ «Запорізька міська багатопрофільна дитяча лікарня №5» прийняли участь у щорічному фестивалі «Фестиваль сім’ї», який відбувся у Центральному Парку культури та відпочинку «Дубовий Гай». Цього року фестиваль відбувся під гаслом «Щаслива родина – міцна країна!» за тематикою «Громада – одна велика, дружна сім’я». 

На «Фестивалі сім’ї» спеціалісти відділення медичної допомоги підліткам та молоді  ознайомили присутніх з основними напрямками роботи «Клініки, дружньої до молоді». Всі бажаючі мали змогу дізнатися про заходи зі збереження та формування здоров’я, інформацію про доступність отримання безкоштовної та конфіденційної медичної і психологічної допомоги,  питання розповсюдженості, шляхів передачі, перших проявів та профілактики ВІЛ-інфекції та ін.

Крім того, всі бажаючи отримали від фахівців кваліфіковані відповіді на свої запитання та корисну друковану інформацію (буклети, пам’ятки тощо). , Фестиваль сім’ї «Щаслива родина – міцна країна», Міська  дитяча лікарня №5

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Введіть для перевірки *

Search

+