Фахівцями «Клініки, дружньої до молоді» проведено заняття з профілактики ВІЛ-інфекції Міська дитяча лікарня №5 детская больница Запорожье

Фахівцями «Клініки, дружньої до молоді» проведено заняття з профілактики ВІЛ-інфекції

З метою популяризації здорового способу життя серед учнівської молоді та попередження соціально небезпечних захворювань, 13 вересня поточного року фахівцями відділення медичної допомоги підліткам та молоді «Клініка, дружня до молоді» проведено тематичні заняття з теми: «ВІЛ-інфекція, профілактика та  наслідки ризикової поведінки».

Фахівці лікарні в дружній атмосфері з учнями 9-го класу Запорізької спеціалізованої школи I-III ступенів №100 Запорізької міської ради на занятті розглянули найпоширеніші міфи про ВІЛ – інфекції й спробували їх розвінчати. Також, нагадали, що здоровий спосіб життя дозволяє підліткам та молоді бути здоровими і впевнено йти до своєї мети. Участь у заході прийняло понад 20 осіб.

Крім того, учнів ознайомили з основними напрямками роботи відділення, про можливість отримати безкоштовну консультацію у будь-якого фахівця, а також пройти анонімно та конфіденційно швидкий тест на ВІЛ.

За результатами заходу присутні, отримали відповіді на всі запитання та  корисну друковану інформацію. Цикл занять з тем ВІЛ-інфекції заплановано проводити і на далі  протягом навчального року серед навчальних закладів м. Запоріжжя.

Фахівцями «Клініки, дружньої до молоді» проведено заняття з профілактики ВІЛ-інфекції Міська дитяча лікарня №5 детская больница Запорожье Фахівцями «Клініки, дружньої до молоді» проведено заняття з профілактики ВІЛ-інфекції Міська дитяча лікарня №5 детская больница Запорожье

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Search

+