Фахівцями «Клініки, дружньої до молоді» проведено заняття з профілактики ВІЛ-інфекції

Фахівцями «Клініки, дружньої до молоді» проведено заняття з профілактики ВІЛ-інфекції

З метою популяризації здорового способу життя серед учнівської молоді та попередження соціально небезпечних захворювань, 5 березня поточного року фахівцями відділення медичної допомоги підліткам та молоді «Клініка, дружня до молоді» проведено заняття на тему: «Профілактика ВІЛ-інфекції», «Захворювання, що передаються статевим шляхом».

Участь у заняттях взяли учні 10 класу спеціалізованої школи-інтернату «Козацький ліцей» (понад 25 чол.). Учні прийняли активну участь в обговорені ситуаційних проблем, мали можливість за бажанням пройти обстеження на ВІЛ-інфекцію швидкими тестами. Зустріч пройшла в приміщені відділення, в дружній атмосфері за принципом «рівний-рівному».

Також, учнів ознайомили з основними напрямками роботи відділення, у т.ч. і про конфіденційні послуги, які надаються фахівцями відділення медичної допомоги підліткам та молоді «Клініка, дружня до молоді».

За результатами заходу присутні, за бажанням, отримали корисну друковану інформацію та засоби захисту (презервативи) для запобігання захворюванням, що передаються статевим шляхом.

 

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Введіть для перевірки *

Search

+
Запорізька міська багатопрофільна дитяча лікарня №5
Нам важлива ваша думка і ми будемо вдячні за відгуки, вони допоможуть нам ставати краще заради здоров'я дітей!

Введіть для перевірки *