Фахівцями «Клініки, дружня до молоді» проведено акцію до Дня пам'яті померлих від СНІДу Міська дитяча лікарня №5 детская больница Запорожье

Фахівцями «Клініки, дружня до молоді» проведено акцію до Дня пам’яті померлих від СНІДу

Щорічно у третю неділю травня в усьому світі проводиться День пам’яті померлих від СНІДу. Вперше цей день був відзначений ще в 1983 році в Сан-Франциско (США) групою американців, яких особисто торкнулася проблема СНІДу (або торкнулася їх близьких).

Всесвітній день пам’яті померлих від СНІДу проводиться з метою згадати про тих, хто помер від СНІДу, висловити солідарність з людьми, що живуть з ВІЛ/СНІДом, інформувати і мобілізувати суспільство, змусити замислитися над тим, що епідемія СНІДу може торкнутися кожного з нас.

Традиційно у Всесвітній день пам’яті померлих від СНІДу, проводяться тематичні акції, на вулицях і площах запалюються свічки, демонструються теле- і радіопрограми про проблему СНІДу тощо.

21 травня 2018 року фахівці відділення медичної допомоги підліткам та молоді «Клініка, дружня до молоді» з пацієнтами, які перебувають на стаціонарному лікуванні в лікарні, проведено акцію до Всесвітнього дня пам’яті померлих від СНІДу.

Підліткам нагадали про важливість і цінність здорового способу життя, а також про доступність отримання безкоштовної та конфіденційної медичної допомоги, можливості безкоштовного проходження експрес-тесту на ВІЛ-інфекції та консультацій.

Крім того, всі бажаючи отримали від фахівців кваліфіковані відповіді на свої запитання та корисну друковану інформацію (буклети, пам’ятки тощо). 

Якщо Ви хочете більше дізнатися про проблеми, методи профілактики і захисту від ВІЛ інфекції – фахівці відділення медичної допомоги підліткам та молоді  «Клініка, дружня до молоді»  допоможуть Вам конфіденційно та безкоштовно.

У відділенні Ви можете пройти тестування на ВІЛ абсолютно анонімно і безкоштовно за годину, здавши кров з пальця.

Більш детальну інформацію можна отримати у  відділені за адресою: вул. Новгородська, 28-а, тел.: (061) 224 93 23; (068) 084 60 06; (095) 421 80 34 або на веб-порталі: https://zpkdm5.jimdo.com/.

Фахівцями «Клініки, дружня до молоді» проведено акцію до Дня пам'яті померлих від СНІДу Міська дитяча лікарня №5 детская больница Запорожье Фахівцями «Клініки, дружня до молоді» проведено акцію до Дня пам'яті померлих від СНІДу Міська дитяча лікарня №5 детская больница Запорожье

 

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Search

+