Фахівці «Клініки, дружня до молоді» взяли участь у VIII Міській виставці педагогічних технологій Міська дитяча лікарня №5 детская больница Запорожье

Фахівці «Клініки, дружня до молоді» взяли участь у VIII Міській виставці педагогічних технологій

Фахівці відділення медичної допомоги підліткам та молоді «Клініка, дружня до молоді» КУ«ЗМБДЛ №5» взяли участь в урочистій церемонії відкриття VIII Міської виставки педагогічних технологій, яка відбулася 29 березня 2018 року на базі Запорізького колегіуму «Елінт».

Захід відбувався в інтерактивному форматі спілкування: освітян та батьківської громади міста Запоріжжя.

Фахівці «Клініки, дружньої до молоді» мали змогу ознайомити присутніх з основними напрямками роботи відділення, презентувати авторські дидактичні матеріали з питань збереження та формування здоров’я, здорового способу життя, профілактики хвороб, що передаються статевим шляхом, профілактики суїцидальної поведінки та іншими.

Також, поінформували відвідувачів заходу, про можливості отримання індивідуальних консультацій: психолога, гінеколога, дерматовенеролога, ендокринолога та педіатра, в доступному форматі (он-лайн, телефонному режимі, очно) безкоштовно, анонімно, за принципом дружнього підходу, що є особливо актуальним для підлітків, зокрема, які опинилися в складних життєвих обставинах.

За більш детальною  інформацією про роботу відділення медичної допомоги підліткам та молоді «Клініка, дружня до молоді» КУ«ЗМБДЛ №5» можна ознайомитися на веб-порталі: https://zpkdm5.jimdo.com або за телефонами: (061) 224 93 23;  (068) 084 60 06; (095) 421 80 34.

Фахівці «Клініки, дружня до молоді» взяли участь у VIII Міській виставці педагогічних технологій Міська дитяча лікарня №5 детская больница Запорожье

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Search

+