Разом задля покращення неврологічного та психічного здоров’я Міська дитяча лікарня №5 детская больница Запорожье

Разом задля покращення неврологічного та психічного здоров’я

3 та 4 жовтня 2018 року на базі Запорізького державного медичного університету відбулася науково-практична конференція на тему: «Разом задля покращення неврологічного та психічного здоров’я».

Організаторами заходу виступили: Національна Академія медичних наук України, Міністерство охорони здоров’я України, Міністерство освіти і науки України, ДУ «Інститут неврології, психіатрії та наркології НАМН України», Харківський національний університет ім. В.Н.Каразіна, Запорізький державний медичний університет (ЗДМУ) та ГО «Асоціація неврологів, психіатрів і наркологів України».

У відкритті конференції взяли участь – академік Олександр Никоненко, заступник голови Запорізької облдержадміністрації Едуард Гугнін, очільники  обласного та міського  департаментів охорони здоров’я – Вікторія Клименко та Вікторія Ушакова, а також  інші гості.

З вітальним словом від імені ректорату, вченої ради ЗДМУ до присутніх звернувся професор Юрій Колесник.

Загалом участь у конференції прийняли понад 400 учасників, зокрема, відомі вчені та фахівці з неврології, психіатрії, наркології міст Запоріжжя, Києва, Харкова, Дніпра, Львова, Тернополя та інших регіонів України, лікарі-неврологи, лікарі-психіатри, лікарі-наркологи, лікарі-психотерапевти, лікарі-психологи закладів охорони здоров’я міст і районів, зокрема, й  Запорізької області.

Також, участь у заході прийняли і фахівці КУ «Запорізька міська багатопрофільна дитяча лікарня №5», зокрема, спеціалісти відділення медичної допомоги підліткам та молоді «Клініка, дружня до молоді». 

На конференції розглянуті питання діагностики,  лікування, профілактики найбільш поширених неврологічних хвороб, що складають загрозу людському життю, психічних захворювань. Окрему увагу, приділено проблемам профілактики, лікування, реабілітації учасників бойових дій, мирного населення, яке живе в зоні боїв, переселенців.

Програма заходу включала секційні засідання неврологів, психіатрів, наркологів з актуальних для нашого часу тем: «Сучасні аспекти лікування неврологічних захворювань», «Нейродегенеративні захворювання та нейроінфекції», «Цкреброваскулярні захворювання», «Лікування хворих після інсульту», «Сучасні моделі і стратегії надання психіатричної допомоги», «Вдосконалення діагностики та терапії психічних розладів», «Сучасні проблеми надання допомоги пацієнтам зі станами залежності», «Медико – психологічні  наслідки збройних конфліктів» та багато інших.

Під час обговорення, зосереджено увагу на відновлення зав’язків між поколіннями, батьками й дітьми. Саме руйнація таких зав’язків призводить до того, що поведінка  дітей часто контролюється не родиною, а випадковими людьми, які мають не завжди добрі наміри. Звідси прояви суїцидальної та агресивної поведінки дітей та підлітків.

Ряд  цікавих доповідей та презентацій на конференції представили  науковці ЗДМУ, зокрема, кафедри нервових хвороб, під керівництвом доктора медичних наук, професора Олександра Козьолкіна та кафедри психіатрії, психотерапії, загальної та медичної психології, наркології та сексології, під керівництвом завідувача – доктора медичних наук, професора Вадима Чугунова.

Отримані нові професійні знання активно впроваджуються в повсякденну роботу лікарні, що дозволяє поліпшити якість надання медичної допомоги дитячому населенню, що є пріоритетним в роботі всіх фахівців лікарні.

Детальніше про захід можна дізнатися на офіційному веб-порталі Запорізького державного медичного університету  (http://zsmu.edu.ua/new_1714.html).

Разом задля покращення неврологічного та психічного здоров’я Міська дитяча лікарня №5 детская больница Запорожье

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Search

+