Фахівці лікарні удосконалювали свої знання на Міжнародній науково-практичній конференції «Імунозапальні захворювання у дітей» у Кракові Міська дитяча лікарня №5 детская больница Запорожье

Фахівці лікарні удосконалювали свої знання на Міжнародній науково-практичній конференції «Імунозапальні захворювання у дітей» у Кракові

2-3 червня поточного року у м. Краків (Польща) відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Імунозапальні захворювання у дітей», за участю провідних  вчених та практиків із України, Польщі, Словенії, Литви, Угорщини та інших країн. Від нашої лікарні участь у конференції прийняла група профільних фахівців, які займаються лікуванням запальних захворювань суглобів і кишківнику у дітей.

Основну увагу на конференції приділено питанням клініки, діагностики та лікування ідіопатичного артриту та хвороби Крона у дітей та застосування при цій патології імунобіологічної терапії.

Віце-президент Європейського товариства дитячих ревматологів професор Tadei Avcin (Словенія) ознайомив присутніх з сучасними поглядами на патогенез імуноасоційованих запальних процесів у дітей та детально зупинився на питаннях ранньої діагностики ювенільного ревматоїдного артриту (ЮРА), його поза суглобових уражень та принципах лікування. Детально обговорено питання ультразвукової діагностики уражень суглобів при ЮРА, ефективності та безпечності біологічної терапії. Відбувся обмін досвідом щодо особливостей надання медичної допомоги пацієнтам з ЮРА в Україні, Білорусії, Литві, Казахстані. Значну увагу приділено організаційним питанням, зокрема, процедурам та труднощам передачі пацієнтів з ЮРА, що досягли 18 річного віку у дорослу систему надання медичної допомоги та питанням вакцинації дітей з імунозапальнимим захворюваннями, які отримують біологічну терапію.

Також, на конференції порушувалися найбільш актуальні питання хвороби Крона в дитячому віці, зокрема, ситуація в Україні, труднощі її ранньої діагностики у дітей різних вікових груп, перспективність використання неінвазивних методів при спостереженні пацієнтів з хворобою Крона.

Всього конференції заслухано більше 30 доповідей. Всі представлені доповіді базувались на результатах доказових досліджень та клінічних спостережень.

За результатами конференції, фахівці лікарні мали можливість ознайомитися з провідними тенденціями в лікуванні запальних захворювань суглобів і кишківника у дітей, а також вдосконалити свої знання з особливостей перебігу хвороби Крона в дитячому віці, її діагностики та лікування.

Впровадження передових методик в практику лікування хворих дітей є пріоритетними в роботі фахівців КУ «Запорізька міська багатопрофільна дитяча лікарня №5»!

 

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Search

+