Фахівці лікарні підвищували свої професійні знання з напрямку: «Управління змінами в лікарнях в перехідний період» Міська дитяча лікарня №5 детская больница Запорожье

Фахівці лікарні підвищували свої професійні знання з напрямку: «Управління змінами в лікарнях в перехідний період»

25 липня 2018 року  в м. Дніпро в рамках проекту співпраці з Німеччиною за програмою: «Підтримка територіальних громад України у зв’язку зі збільшенням кількості ВПО» (GIZ) відбувся фінальний захід програми: «Управління змінами в лікарнях в перехідний період».

У своєму вітальному слові експерт GIZ – Штефан Дрегер, ознайомив присутніх з основними напрямками заходу та зазначив, що основною метою програми є покращення якості надання медичної допомоги населенню та підвищення ефективності функціонування закладів охорони здоров’я.

Тренер програми – Ігорс Трофімовс (Латвія) поінформував про чинну систему охорони здоров’я в Латвії та поділився досвідом стратегічного планування розвитку системи охорони здоров’я в Латвії.

Всього у тренінгових навчаннях прийняло участь понад 54 команди з різних регіонів України, зокрема, з Дніпропетровської, Харківської, Запорізької, Донецької та Луганської областей.  Зокрема, команда КУ «Міська лікарня № 7» (м. Запоріжжя) представила проект: «Впровадження АМІС. 1 етап – підвищення рівня комп’ютерної грамотності співробітників для ефективної імплементації АМІС».

Участь у заході прийняли і представники КУ «Запорізька міська багатопрофільна дитяча лікарня № 5» – головний лікар Андрій Запорожченко та начальник відділу інформаційних технологій та адміністративної діяльності Ірина Дюжник.

На заході учасники та команди мали змогу презентувати результати впровадження програми: «Управління змінами в лікарнях в перехідний період»,  обмінятися досвідом та отримати професійні консультації тренерів, теоретичні і практичні знання зі стратегічного розвитку, можливих ризиків з питань управління закладом охорони здоров’я.

Фахівці лікарні підвищували свої професійні знання з напрямку: «Управління змінами в лікарнях в перехідний період» Міська дитяча лікарня №5 детская больница Запорожье

 

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Search

+