Енергоменеджмент в лікарнях: технічні аспекти та мотивація персоналу

Енергоменеджмент в лікарнях: технічні аспекти та мотивація персоналу

24-26 червня поточного року у місті Дніпро відбувся тренінг «Енергоменеджмент в лікарнях». Участь у заході прийняло понад 20 спеціалістів із Запорізької, Дніпропетровської, Харківської, Полтавської, Кіровоградської областей. Від КНП «Міська дитяча лікарня № 5» ЗМР  на тренінгу прийняла участь інженер технічного відділу Семак О.О.

Тренінг «Енергоменеджмент в лікарнях» відбувся за співпраці ГО «Екоклуб» та GIZ в рамках реалізації проекту «Партнерство з модернізації: енергоефективність у лікарнях», що виконується GIZ за дорученням уряду Німеччини.

Мета проекту: підвищити ефективність енергоменеджменту в лікарнях України шляхом навчання спеціалістів та поширення цих знань серед управлінців лікарень та комунального господарства.

Тренерами тренінгу виступили фахові спеціалісти з енергоефективності – Галина Журавська – начальниця департаменту енергоменеджменту КП «Агентство регіонального розвитку» Славутицької міської ради; Сергій Гаращук – фінансовий експерт; Андрій Барулін – технічний експерт та Дмитро Сакалюк – експерт з енергоефективності, співрозробник системи щоденного моніторингу споживання енергоносіїв «Енергобаланс».

Під час навчання  учасники не лише вивчали основи енергоменеджменту медичних закладів, в тому числі і технічні аспекти на реальних прикладах та віднаходили нові можливості фінансування енергоефективних заходів. Однією із найцікавіших, на думку представників лікарень, є тема мотивації та залучення до ощадності всього персоналу закладу.

Основну увагу приділено практичним вправам в командах на визначення першочерговості енергозберігаючих заходів та розрахунком планової економії в умовах обмежено фінансування є хорошим прикладом кооперації, створення команди, що має головну ціль та спільно крокує до неї.

Загалом, участь в подібних тренінгах дає можливість фахівцям лікарні підвищити свій професійний рівень та долучитися до міжнародного досвіду, і як наслідок підвищити якість надання медичної допомоги дитячому населенню м. Запоріжжя та Запорізької області.

Енергоменеджмент в лікарнях: технічні аспекти та мотивація персоналу

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Введіть для перевірки *

Search

+
Запорізька міська багатопрофільна дитяча лікарня №5
Нам важлива ваша думка і ми будемо вдячні за відгуки, вони допоможуть нам ставати краще заради здоров'я дітей!

Введіть для перевірки *