Для реєстраторів медичних проведений цикл тренінгів з питань запису на прийом он-лайн

Для реєстраторів медичних проведений цикл тренінгів з питань запису на прийом он-лайн

Створення сучасної електронної системи охорони здоров’я – невід’ємна частина трансформації охорони здоров’я України. Кожен наступний етап змін супроводжується розробкою необхідних електронних інструментів, спрямованих на полегшення роботи фахівців медичних закладів.

Зокрема, в рамках реформування галузі охорони здоров’я в Україні передбачено впровадження у закладах охорони здоров’я медичної інформаційної системи (далі – МІС).

МІС – інформаційно-телекомунікаційна система, що є частиною електронної системи охорони здоров’я та забезпечує реєстрацію користувачів, автоматичне розміщення, отримання і передання інформації і документів щодо надання медичних послуг, користування сервісами з автоматичним обміном інформацією, доступ до якого здійснюється за допомогою мережі Інтернет через прикладний програмний інтерфейс.

Для реєстраторів медичних проведений цикл тренінгів з питань запису на прийом он-лайн02 – 04 липня поточного року представниками-консультантами МІС «Helsi» для реєстраторів медичних амбулаторно-поліклінічного підрозділу КНП «Міська дитяча лікарня №5» ЗМР проведений цикл тренінгів з питань запису на прийом он-лайн.

На тренінгу висвітлені важливі питання он-лайн запису на прийом до лікарів-спеціалістів та особливості заповнення графіку роботи лікаря.

В ході трьох денного тренінгу медичні реєстратори на практичних  заняттях  відпрацьовували навички в роботі з МІС «Helsi» та вдосконалювали свої знання.

Таким чином, завжди актуальний розклад дозволяє отримати достовірну інформацію щодо роботи фахівців медичного закладу та дає можливість користувачам, а саме пацієнтам зробити запис на прийом та відвідати лікаря в зручний час.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Введіть для перевірки *

Search

+
Запорізька міська багатопрофільна дитяча лікарня №5
Нам важлива ваша думка і ми будемо вдячні за відгуки, вони допоможуть нам ставати краще заради здоров'я дітей!

Введіть для перевірки *