День Святого Миколая в лікарні!

День Святого Миколая в лікарні!

День Святого Миколая – свято, на яке чекають і дорослі, і особливо, діти. Саме в цей день дорослі мають можливість стати виконавцями дитячих мрій. В цей день малеча зазвичай знаходять під подушкою подарунки та солодощі, адже цілий рік намагалися бути слухняними, чемними та ввічливими. Святий Миколай – прославився своєю любов’ю до дітей і допомогою. Кожна дитина повинна мати можливість відчути магію цього свята, навіть коли вона знаходиться у лікарні.

За доброю традицією, за підтримки групи компаній ТМ «Хлібодар» до пацієнтів, які перебувають на стаціонарному лікуванні в КУ «Запорізька міська багатопрофільна дитяча лікарня № 5» завітав з солодкими подарунками Святий Миколай аби підтримати малечу та побажати дітям здоров’я, радості і миру.

Також, за підтримки керівника Україно-Іспанського ТОВ «Урожай» Пучкова О.В. з солодкими подарунками від «Майстерня пончиків» з конкурсами та вікторинами до маленьких пацієнтів лікарні завітали волонтери громадської організації «Твори добро, Україно!».

Діти з радістю приймали участь у конкурсах, відгадували загадки, співали колядки, розповідали вірші та залюбки позували на фото з Святим Миколаєм.

Приємним завершенням свята стали смаколики. Діти з радістю пригощалися печивом та найсмачнішими пончиками з приємними сюрпризами, де в кожній упаковці на дітей чекало побажання від Святого Миколая.

А волонтери-аніматори створили для дітей справжнє свято – театралізовану виставу з новорічними персонажами.

Впевнені, що такі добрі заходи обов’язково додадуть дітям сил для якнайшвидшого одужання. Такі зустрічі допомагають маленьким пацієнтам підняти настрій та відчути наближення новорічних свят, а також позитивно впливають на  подолання стресу, пов’язаного  із лікувальним процесом та процес одужання.

КУ «Запорізька міська багатопрофільна дитяча лікарня №5», щиро вдячна соціально відповідальному бізнесу м. Запоріжжя, волонтерам,  завдяки яким проводяться такі заходи, що допомагають дітям не лише створити гарний новорічний настрій, але й відчути святкову атмосферу, навіть у стінах лікарні.

День Святого Миколая в лікарні!

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Введіть для перевірки *

Search

+
Запорізька міська багатопрофільна дитяча лікарня №5
Нам важлива ваша думка і ми будемо вдячні за відгуки, вони допоможуть нам ставати краще заради здоров'я дітей!

Введіть для перевірки *