День медичного працівника у лікарні Міська дитяча лікарня №5 детская больница Запорожье

День медичного працівника у лікарні

13 червня поточного року в конференц-залі лікарні відбулися урочисті заходи до Дня медичного працівника, на яких традиційно досягнення медичних працівників відзначено почесними грамотами, подяками та квітами.

Директор лікарні Андрій Запорожченко привітав всіх медичних працівників із професійним святом та висловив щирі слова вдячності за їх нелегку працю, щире серце, і побажав усім присутнім міцного здоров’я, щастя, благополуччя, злагоди та невичерпної енергії.

Також, на урочистий захід завітав заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради Анатолій Пустоваров, який привітав усіх медичних працівників та вручив подяку колективу лікарні за високий професіоналізм, відданість справі, значний внесок у розвиток галузі охорони здоров’я та з нагоди Дня медичного працівника. Особисто привітати, вручити почесні грамоти та подяки медичним працівникам лікарні завітав голова районної адміністрації Запорізької міської ради по Хортицькому району  Олександр  Пшеничний.

На честь всіх медичних працівників прозвучали теплі привітання та щирі слова подяки від пацієнтів за врятоване життя та подарунком для колективу лікарні став святковий концерт за участю студентів Запорізького педагогічного коледжу, які представили яскраві танцювальні та вокальні номери. 

День медичного працівника у лікарні Міська дитяча лікарня №5 детская больница Запорожье

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Search

+