З Міжнародним днем медичної сестри Міська дитяча лікарня №5 детская больница Запорожье

З Міжнародним днем медичної сестри

Щорічно 12 травня відзначається Міжнародний день медичної сестри.

Сьогодні є привід подякувати за працю і привітати представниць однієї з найгуманніших професій на землі.

Саме 12 травня, відзначається професійне свято медичних сестер в день народження однієї зі знаменитих англійок Флоренс Найтінгейл, яка під час Кримської війни (1853-1856 р.р.) організувала першу в світі службу сестер милосердя. Хоча фактично святу вже більше ста п’ятдесяти років, тільки в 1974-му було прийнято офіційне рішення відзначати цей день 12 травня.

З нагоди свята «День медичної сестри» в актовому залі лікарні відбувся урочистий захід. Привітати медичних сестер святковою  програмою завітали студенти Запорізького педагогічного коледжу.

На адресу медичних сестер прозвучали привітання та щирі слова подяки за їх щоденну, самовіддану  та кропітку працю, милосердя та прагнення до професійного зростання і розвитку.

«Медичні сестри – це обов’язкові помічники лікарів, адже саме вони на протязі всього терміну лікування безпосередньо працюють з пацієнтом.  Професія медичної сестри важка, складна, відповідальна, часто малопомітна, але вкрай важлива і незамінна.

За невтомну вашу працю, чуйність та доброту, низький вам уклін, успіхів у професійній діяльності та сімейного благополуччя. Нехай сторицею повертається до вас добро та увага, даровані людям, а у ваших домівках завжди панують щастя і мир. Хай  ваші золоті руки не знають втоми, а кожен новий день для вас буде сонячним, радісним і щасливим!»– зазначив головний лікар Андрій Запорожченко.

Також, за багаторічну сумлінну працю, високу професійну майстерність, зразкове виконання трудових обов’язків, відданість справі та активну громадянську позицію медсестер лікарні відзначено заслуженими нагородами Департаменту охорони здоров’я Запорізької міської ради, Асоціації молодших медичних спеціалістів Запорізької області та адміністрації лікарні

Дорогі  наші медсестри,  сердечно вітаємо Вас з вашим професійним святом! Бажаємо Вам всього самого найкращого: щастя, здоров’я, благополуччя, успіхів у вашій благородній праці! Любові, Миру і Добра! Бажаємо, щоб Ваші вміння та навички ви застосовували тільки в умовах мирного життя!

З Міжнародним днем медичної сестри Міська дитяча лікарня №5 детская больница Запорожье

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Search

+