Благодійна допомога в відділенні новонароджених дітей

Ми знаємо, що б не відбувалося навкруги, як би важко нам не було, завжди знаходяться люди, які  безкорисливо допомагають іншим, маючи великі серця та неймовірно щедрі душі. В тяжкі, темні часи особливо добре видно саме світлих людей і таким прикладом є сімейна пара, яка в складний час надала благодійну допомогу для відділення анестезіології та інтенсивної терапії новонароджених дітей. У відділення придбано: електронні ваги (4 шт.) – для визначення та контролю ваги тіла маленьких пацієнтів, та дві сухожарові шафи з п’ятьма режимами роботи від сушки до стерилізації – для обробки медичного інструментарію. Ця допомога значно полегшить роботу персоналу, які ведуть щоденну боротьбу за життя маленьких пацієнтів,  що знаходяться в критичному стані.

Персонал відділення вдячний за надану благодійну допомогу, яка вкрай необхідна для надання реанімаційної допомоги та  лікування новонароджених.

Маленькі добрі справи частіше всього не потребують значних зусиль, а враження справляють просто неймовірні. Дякуємо всім, хто не залишається осторонь та щоденно доводить, що світ сповнений чудовими та добрими людьми. В кожному з нас є сила, здатна змінювати життя на краще.  Творити добрі справи може кожен.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Search

+