Благодійна допомога в рамках проекту «Радість людям»

З настанням весни перетворюється не тільки природа, а й жіноча краса. Напередодні 8 Березня 2020 року відбувся конкурс краси і успіху «Місіс Запоріжжя-2020». В рамках конкурсу був проведений благодійний аукціон, кошти від якого направлені на лікування дітей. За словами засновниці та члена журі конкурсу краси і успіху «Місіс Запоріжжя-2020» – Оксани Сліпченко, подібні аукціони були проведені в декількох містах України.

Головна умова участі в конкурсі полягала у тому, щоб конкурсанти презентували свої благодійні проекти.

Учасниці конкурсу актив міста «KIND HEART» до складу якого увійшли – Анастасія Токарчук, Дар’я Шугайло, Тамара Протасова в рамках проекту «Радість людям» придбали для пацієнтів лікарні КНП «Міська дитяча лікарня №5» ЗМР необхідне медичне обладнання (інгалятори, термометри та інше). 

Сучасні інгалятори дозволять надавати дітям невідкладну допомогу при синдромі бронхіальної обструкції, що за ефективністю прирівнюється до інфузійної терапії, має меншу кількість ускладнень для пацієнтів різного віку, які знаходяться на стаціонарному лікуванні.

Дякуємо організаторам та учасницям конкурсу, активу міста «KIND HEART» за надане обладнання – інгалятори OMRON C101Essential, Gamma Effect Max Resonance. Такі благодійні проекти підвищують рівень якості надання медичної допомоги дитячому населенню та формують відповідальне ставлення до здоров’я дітей.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Search

+