14 червня - Всесвітній день донора крові Міська дитяча лікарня №5 детская больница Запорожье

14 червня – Всесвітній день донора крові

Щорічно 14 червня країни світу відзначають Всесвітній день донора крові, цього року свято проходить під лозунгом «Подумай про інших. Здай кров. Поділися життям». В цей день ми вітаємо і дякуємо донором крові за подаровані життя і закликаємо молодих людей до донорства крові.

14 червня - Всесвітній день донора крові Міська дитяча лікарня №5 детская больница ЗапорожьеПотреба в донорській крові виникає у людей будь-якого віку. Це цінний ресурс, як при плановому лікуванні, так і при наданні невідкладної допомоги. Переливання крові має життєво важливе значення при лікуванні поранених в умовах надзвичайних ситуацій (природні катастрофи, аварії, збройні конфлікти та інше), акушерської та перинатальної  допомоги.

Залучайтеся до участі у донорському русі широкого кола громадян, створення незнижувального запасу продуктів донорської крові в обсягах, необхідних для надання своєчасної та якісної медичної допомоги. Поділіться часткою свого сердечного тепла, краплиною крові з тими, хто сьогодні цього гостро потребує, для кого ваша кров – остання надія на порятунок

Донором може стати будь-який дієздатний громадянин України віком від 18 до 60 років, який пройшов відповідне медичне обстеження і в якого немає протипоказань. Взяття крові у донора проводиться лише за умови, що здоров’ю  донора  не буде заподіяно  шкоди.

Медичне обстеження донора перед здаванням крові та її компонентів і видача довідок про стан його здоров’я здійснюються безкоштовно.

Детальну інформацію на Ваші запитання стосовно  умов  здачі крові та пільги, що  надаються  донорам  Ви  отримаєте в КУ «Запорізька  обласна станція переливання крові» ЗОР за адресою: м. Запоріжжя, вул. Леоніда Жаботинського, 32, телефон для довідок: (061) 289-81-91.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Search

+